Esrarengiz yaratığa tek başına savaş açtı!

Bilecik'in Bozüyük'te yaşanan köpek ölümleri sonrasında Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz , köpekleri yiyen hayvanı bulmak için geceleri  tek   başına  nöbet tutuyor.

haber7
0

Bilecik in Bozüyük ilçesine bağlı Dübekli Mahallesi nde yaşanan köpek ölümleri sonrasında Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz , köpekleri yiyen hayvanı bulmak için geceleri  tek   başına  nöbet tutmaya başladı.

BİR KÖPEK SON ANDA KURTARILDI

Bozüyük ilçesine bağlı Dübekli Mahallesi nde 1 ayda yaklaşık 25 köpeğin bilinmeyen bir hayvan tarafından kaçırılarak yenmesi tedirginliğe neden oldu. Mahallede vatandaşlar , belirlenemeyen hayvanın kendilerine saldırmasından korkuyor. Akşam saatlerinde evlerinden çıkmak istemeyen vatandaşların aksine Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz , tüfeği ile geceleri köpeklerini yiyen hayvana adeta  savaş  açtı. 3 köpeğinin yuvasının boş olduğunu gösteren muhtar , yetkililerin de bir an önce çözüm bulmasını istedi. Öte yandan , köyde bulunan bir köpek ise iddia edilen hayvanın saldırısından son anda kurtulmuş. Köpeğin kulaklarını yiyen hayvan , açılan ateş sonrasında kaçmış. Gece boyu hayvanın gelmesini bekleyen Muhtar Yılmaz , 4 köpeğinin bu hayvan tarafından yenildiğini söyledi.

"NE HAYVAN OLDUĞUNU ÇÖZEMEDİK"

Bu sorunu çözmek için geceleri beklediğini belirten Yılmaz , "Kimse yok  tek  başıma bekliyorum. İnsan bulamıyorum yanıma. Hiçbir korkum yok. Onu vurana kadar buradayım. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =