Ünlü oyuncu İnan Ulaş Torun’un eski sevgililerinden şok iddialar

İlişki yaşadığı kadınlara şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen  oyuncu   İnan   Ulaş  Torun’un  eski  sevgilileri , yaşadıklarını HT Magazin’e anlattı

haberturk
0

TwItter’da hakkında yazılan şiddet iddialarıyla gündeme gelen ve şu an meslektaşı Algı Eke’yle beraber olan  oyuncu   İnan   Ulaş  Torun’un  eski  sevgilileri , yaşadıklarını HT Magazin’e anlattı. Torunla 2 ay boyunca birlikte olduğunu belirten  oyuncu  S. , “Çok kıskançtı. Sürekli benim birileriyle yattığımı , onu aldattığımı iddia ediyordu. Bu yüzden kavga etsek de sonra dünyanın en tatlı insanı olarak gelip özür diliyor ve bana yaşadığı travmalardan bahsediyordu” dedi ve ekledi:

‘SAÇIMDAN ÇEKTİ VE TEKME ATTI’

“Bir akşam arkadaşımızın evindeydik. Bir kız arkadaşımın sevgilisiyle bakıştığımı iddia edince kavga ettik. Çok utandım , oradan erken ayrıldık. Evimin kapısına geldiğimizde ayrılmak istediğimi söyledim. ‘Artık beni sevmiyor musun?’ dedi. ‘Sevmiyorum’ dediğimde öyle bir bakışı vardı ki ağlayacağını düşündüm ama bana tekme attı. Saçımdan çekerek beni apartmanın içine çekti. Eve zor kaçtım. Bu olaydan sonra darp raporu aldım. 1 hafta evden çıkamadım. Korktuğum için dava açmadım. Hem beni sevdiğini söylüyor hem de ‘o...’ diyordu. Bana çok âşık olduğunu ve tekrar denemek istediğini söyledi. Onu her yerden engelledim. Mesajları kesilmeyince ‘Seni magazine veririm’ diye tehdit ettim. Korktu ve vazgeçti.”

İlişkiye başlamadan önce , Torun’un nasıl biri olduğunu ortak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =