Osmaniye de doktordan ders gibi ceza

 Osmaniye  nin Kadirli ilçesinde tartıştığı hastasından şikayetçi olan doktor , ilginç bir istekle şikayetinden vazgeçti.

haberturk
0

 Osmaniye  nin Kadirli ilçesinde tartıştığı hastasından şikayetçi olan doktor , ilginç bir istekle şikayetinden vazgeçti. Doktorun 2 gün boyunca poliklinikte kendisine yardımcı olması şartı ile davacı olmaktan vazgeçtiği kişi "Yaşadığı çalışma şartlarını gördüm. Çok pişmanım" diye konuştu.

"2 GÜN POLİKLİNİKTE KALDI"

Habertürk Haber Merkezi nden Beycan Üçkardeş in aktardığı bilgilere göre , Kadirli Devlet Hastanesi nde görevli dahiliye doktoru Murat Burhan , sırasını beklemeden muayene olmak isteyen Adem Okur u uyardı. Okur un itiraz etmesi üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Olayın ardından doktor Burhan , Emniyet Müdürlüğü ne giderek Okur dan şikayetçi oldu. Olaydan bir süre sonra Okur un doktorun yanına giderek özür dilemesi üzerine Burhan , iki gün süreyle hastanede kendi yanında çalışması şartıyla şikayetinden vazgeçebileceğini söyledi. Teklifi kabul eden Okur , iki gün boyunca hastanedeki dahiliye polikliniğinde doktor Burhan ın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =