Ardahan daki "Atatürk silüeti" bu yıl da izleniyor

 Ardahan  da her  yıl  15 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında ortaya çıkan  Atatürk  ün  silüeti  , bu  yıl  yaklaşık iki hafta önceden görülmeye başlandı.

haberturk
0

 Ardahan  ın Damal ilçesinde Ata Mahallesi Karadağ sırtlarında her  yıl  15 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında ortaya çıkan  Atatürk  ün  silüeti  , bu  yıl  yaklaşık iki hafta önceden görülmeye başlandı.

DHA nın haberine göre , Damal İlçesinde yaşayanlar , dün saat 18.00 sıralarında Ata Mahallesi ndeki Karadağ sırtlarında  Atatürk  silüetinin belirdiğini gördüler. Her  yıl  15 Haziran ile 5 Temmuz arasında görülen silüetin erken görülmesini fırsat bilenler , cep telefonları ile bu tarihi anı ölümsüzleştirdiler.  Atatürk   silüeti  , havanın bulutlu olması nedeniyle kısa bir süreliğine ortaya çıktı ve kayboldu. 

+10 .ion-ios-arrow-back , .ion-ios-arrow-forward{position: absolute;top: 45%;z-index: 18;font-size: 50px!important;color: #fff;text-shadow: 3px 3px 5px #000;} .ion-ios-arrow-back{left: 10px} .ion-ios-arrow-forward{right: 10px} .galeri-photo-count { display: inline-block; position: absolute; top: 15px; right: 15px; background-color: rgba ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =