Ordu Fatsa daki kayıp çocuk Mert Efe, fındık bahçesinde bulundu

 Ordu  nun  Fatsa  ilçesinde dün akşam evinin önünden kaybolan 3 buçuk yaşındaki  Mert   Efe  , yakınları tarafından  fındık   bahçesinde  bulundu.

haberturk
0

 Ordu  nun  Fatsa  ilçesinde dün akşam evinin önünden kaybolan 3 buçuk yaşındaki  Mert   Efe  , yakınları tarafından  fındık   bahçesinde  bulundu.

AFAD , UMKE ve  Ordu  Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin arama çalışmalarına ara vermesinin ardından , arama çalışmalarına devam eden çocuğun ailesi ve yakınları , saat 18.30 gibi çocuğu yaklaşık bir kilometre uzaklıkta fındıklık  bahçesinde  buldu.

Yakınları tarafından  Fatsa  Devlet Hastanesine götürülen çocuğa , muayenesinin ardından su ve yemek verildi.

Baba Zikrulluh Olmuş , çocuğuna kavuştuğu için çok mutlu olduğunu belirtti.

Çocuğun sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Olmuş , "Oğlum bitkin düştüğü için sesimize ses verememiş. Onu bitkin bir şekilde yatarken bulduk. Kendisi evin önünde sevdiği kedinin peşi sıra gitmiş ve evin yolunu bulamayınca kaybolmuş." dedi.

Anne Emine Olmuş ise gece olmadan oğluna kavuştuğu için herkese minnettar olduğunu ifade etti.

Ordu nun  Fatsa  ilçesi Yukarıbahçeler Mahallesi nde 3 ,5 yaşındaki  Mert   Efe  Olmuş , dün akşam evinin önünde oynarken kaybolmuş , bunun üzerine anne Emine ve baba Zikrullah Olmuş , jandarma ekiplerinden yardım istemiş , mahalleye gelen jandarma , çocuğun bulunamaması üzerine AFAD , UMKE ,  Ordu  Büyükşehir Belediyesi ve diğer ekiplerden destek isteyerek , yaklaşık 100 kişilik ekiple çocuğun ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =