Feci kazada hayatını kaybeden Başsavcı Mustafa Alper in koruması kaza anını anlattı

Denizli de Cumhuriyet Başsavcısı  Mustafa   Alper  ve şoförünün  hayatını  kaybettiği kazadan yaralı kurtulan koruma polisi Ramazan Uğur , o anları anlattı.

haberturk
0

Denizli de Cumhuriyet Başsavcısı  Mustafa   Alper  ve şoförünün  hayatını  kaybettiği kazadan yaralı kurtulan koruma polisi Ramazan Uğur , o anları anlattı. Uğur , "Ben bir anda kamyonu gördüm , bilincim kapandı. Film koptu bende. Uyandığımda etrafımda sağlık ekipleri , itfaiye ekipleri vardı" dedi. Uğur , günün tamamına yakınını  Başsavcı   Alper  le birlikte geçirdiklerini dile getirerek "Koruma değil , baba oğul gibiydik" ifadelerini kaydetti.

İHA nın haberine göre , Muzaffer Akşehirli nin cenaze namazı için geldiği Merkez Hilal Camii nde gazetecilere  kaza   anını  anlatan Uğur , "Dün rutin cezaevine kontrole gidiyorduk , her ay kontrole gidiyorduk. Cezaevine giderken her zaman kullandığımız kestirme yoldu. Trafiğin az olduğu bir yol. Yine o yoldan gittik. Yoldan giderken herhangi bir sıkıntı yoktu rutin gidiyorduk. Anayolu da geçtik , biz anayoldayız , tali yoldan gelen hafriyat kamyonu sarı bir kamyon. Beyaz bir araç önümüzden geçti. Arkasından biz geçtik , biz hatta geçemedik. Bizi görmesi gerekiyordu. Başsavcımız ve şoförümüzü terör şehit etmedi ama hafriyat kamyonları şehit etti. Sonuçta bu da hafriyat terörü" dedi.

BAŞSAVCININ ÖLDÜĞÜ  kaza  ANI KAMERADA!

"KAMYONU GÖRDÜM , BİLİNCİM KAPANDI"

Gazetecilerin Kamyon bir anda mı karşınıza çıktı? sorusuna , "Yol hakkı bizimdi" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =