Başsavcı Alper, FETÖ ile mücadelede simge isim oldu

Trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa  Alper  ,  FETÖ  ile  mücadelede  gösterdiği üstün gayret ve gerçekleştirdiği çeşitli projeler

haberturk
0

Denizli deki trafik kazasında şoförüyle hayatını kaybeden Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa  Alper  , Fetullahçı Terör Örgütü ( FETÖ) ile  mücadelede  gösterdiği üstün gayret ve gerçekleştirdiği çeşitli projelerle hafızalara kazındı.

Şoförü Muzaffer Akşehirli nin kullandığı otomobille Honaz ilçesindeki Denizli D Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu na giderken Merkezefendi ilçesine bağlı Bozburun Mahallesi nde Uğur T nin (53) kullandığı hafriyat yüklü kamyonun çarpması sonucu yaşamını yitiren  Alper  , kentte birçok çalışmaya imza attı.

Yaklaşık 2 yıl önce Denizli ye atanan  Alper  , ceza infaz kurumlarında uyguladığı sosyal projelerle adından söz ettirdi.

ZEN-CE MARKASINI 15 MAYIS TA AÇIKLAYACAKTI

Bozkurt Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Çocuk Eğitim Evi Müdürlüğünce , kadın mahkumların ürettiği tekstil ürünlerinin marka çatısı altında satılması için çalışma başlatan  Alper  , ürünlerin "Zen-Ce" markası ile piyasaya sunulması için marka ismini tescil ettirdi ve çalışmaları son haline getirdi.

Bozkurt taki çalışmanın meslek hayatı için çok önemli bir yere sahip olduğunu sık sık vurgulayan  Alper  , önceki gün Zen-Ce markasının  isim  hakkının alındığını ve kadın mahkumların ürettiği tekstil ürünlerinin marka çatısı altında satılması için çalışmaların bittiğini gazetecilere ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =