Bu hafta 9 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu  hafta  6'sı yerli 9  film   vizyona  girecek.

haber7
0

"Kral Arthur: Kılıç Efsanesi"

Guy Ritchie nin yönettiği ve Charlie Hunnam , Jude Law , Astrid Berges Frisbey , Eric Bana ile Djimon Hounsou nun oynadığı "Kral Arthur: Kılıç Efsanesi" izleyici ile buluşacak.

Üç boyutlu olarak izleyicinin beğenisine sunulacak olan fantastik macera türündeki  film  , Kral Arthur un kılıcı "Excalibur"un efsanesini ve taht için ailesi öldürülen bir adamın , sokaklardan krallığa giden zorlu yolculuğunu konu alıyor.

Filmin yönetmeni Guy Ritchie nin senaryosunu , Joby Harold ve Lionel Wigram ile kaleme aldığı filmin hikayesi David Dobkin ve Joby Harold a ait.

"Tuz ve Ateş"

Veronica Ferres , Michael Shannon , Gael Garcia Bernal , Volker Michalowski , Lawrence Krauss ve Anita Briem in oynadığı "Tuz ve Ateş"in yönetmen koltuğunda Werner Herzog oturuyor.

İlk özel gösterimi Toronto  film  Festivali nde yapılan ABD , Fransa , Almanya ve Meksika ortak yapımı  film  , Güney Amerika da yaşanan bir çevre felaketi üzerinden , doğanın ve insanlığın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

"Yaratık: Covenant"

Ridley Scott ın yönettiği ve uzayın derinliklerine doğru yeni bir yolculuğu konu alan "Yaratık: Covenant" , 2012 yapımı "Prometheus"un devamı niteliğinde bir hikaye ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Michael ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =