Evlat Kokusu 9. final bölümü fragmanlarında Çınar gerçekleri öğreniyor!

 Evlat   Kokusu  9. bölüm ile bu akşam  final  yapacak. Kanal D de ekrana gelen  Evlat   Kokusu  9.  final   bölümü   fragmanlarında  Zümrüt ,  Çınar  a gerçek annesinin Zeyno olduğunu açıklıyor. Bu gerçek karşısında şok olan  Çınar  ise annesi olarak Z

milliyet
0

Evlat Kokosu 9. bölüm ile bu akşam  final  yapmaya hazırlanıyor.  Evlat  Kokusu  9. yeni bölüm  fragmanlarında   Çınar  , gerçek annesinin Zeyno olduğunu öğreniyor. Ancak  Çınar  bu gerçeği kabul etmiyor ve Zeyno yu istemiyor. Zümrüt ile  Çınar  ın vedalaşması ise duygu dolu sahnelere neden oluyor. 

EVLAT  Kokusu  9. FİNAL BÖLÜMÜ 2. FRAGMANI 

Çınar , gerçek annesinin Zeyno olduğunu  öğreniyor  ve Zeyno yu istemiyor.  Çınar  ın bu davranışı karşısında adeta hayal kırıklığı yaşayan Zeyno , Zümrüt ün sözleriyle de deliye dönüyor.

EVLAT  Kokusu  9. FİNAL BÖLÜMÜ 1. FRAGMANI

Zümrüt ,  Çınar  a gerçek annesinin Zeyno olduğunu açıklıyor. Bu gerçek karşısında şok olan  Çınar  ise annesi olarak Zeyno yu istemiyor. Zeyno ,  Çınar  ı almak üzere Akbaş Ailesi nin evine geliyor ancak  Çınar  ailesine veda etmek istemiyor. Özellikle Ela ve  Çınar  ın vedalaşma anı herkesi gözyaşlarına boğuyor. Zümrüt ün  Çınar  dan kopmaması ve Ela nın yaptığı duygusal konuşma Zeyno yu da etkiliyor. 

EVLAT  Kokusu  SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çınar’ın öz babası Yusuf’un mahkeme salonundaki yalancı tanıklığı , işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Yıllar sonra yeniden Yusuf ile karşı karşıya gelen Zeyno bu kez kendini daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =