THY uçuşlarında yeni dönem bugün başladı

Türk Hava Yolları (THY) , Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm ABD tarifeli  uçuşlarında  business class yolcularına yönelik dizüstü bilgisayar dağıtımına başladı

haber7
0

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre ,  Amerika  ve İngiltere uçuşlarına getirilen elektronik cihaz kısıtlamasına  yeni  çözümler geliştirilmeye devam ediliyor.

THY , Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm ABD uçuşlarının business sınıfında bugün itibarıyla dizüstü bilgisayar dağıtmaya başladı.

Amerikaya seyahat eden business sınıfı yolcular , zengin içerikli kabin içi eğlence sistemi Planetin ayrıcalıklarıyla seyahatlerini eğlenceli bir deneyime dönüştürürken , kabinde sunulacak  yeni  dizüstü bilgisayarlar sayesinde şahsi işlerinin takibini de gökyüzünden kesintisiz sağlayabilecekler.

Uçuş öncesi kişisel bilgisayarlarını  THY  personeline teslim eden business sınıfı yolcular , uçak içinde şahsi işleriyle meşgul olabilmek için kabin personelinden dizüstü bilgisayar talep edebilecekler. Katlanarak tablet olma özelliğine ve ayrıca dokunmatik ekrana sahip bu dizüstü bilgisayarlar , yolcuların kişisel bilgilerini koruyabilecekleri bir güvenlik sistemi ile sunulacak.

Yolcular , bilgisayar kullanımı sonrasında , arzu ederlerse verilerini harici bir saklama birimine (USB) kopyalayabilecek ve bilgisayar kapatıldığında yolcunun tüm kişisel çalışmaları otomatik olarak ve tamamen bilgisayardan silinecek. Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm İngiltere uçuşları içinse bu uygulama 12 Mayısta ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =