İşadamı, evinin önünde tarandı!

Osmaniye’nin  Kadirli  ilçesinde bir toptancı ,  evinin   önünde  silahla vurularak öldürüldü.

haber7
0

Osmaniye nin Kadirli İlçesi nde  evinin  önünde silahlı saldırıya uğrayan iş adamı 50 yaşındaki Bekir Sert , kaldırıldığı hastanede öldü. 

Olay , saat 21.30 sıralarında 7 Mart Mahallesi ndeki 3 Nolu sağlık Ocağı yakınında meydana geldi. Andırın Belediyesi nin taşıma işlerini yapan taşeron firmanın sahibi Bekir Sert , evine girmek üzereyken , kendisine yaklaşan motosikletli kişi , poşete gizlediği uzun namlulu silahı çıkarıp ateş açtı. Silahtan çıkan mermilerden ikisinin boyun ve göğüsüne isabet ettiği Sert , kanlar içinde yere yığıldı. Saldırgan kaçarken , silah sesini duyup dışarı çıkan Sert in yakınları , ambulans çağırdı. Özel 7 Mart Hastanesi ne kaldırılan Bekir Sert , doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Kahramanmaraş ın Elbistan İlçesi nde de silahlı saldırıda ayaklarından yaralandığı belirtilen Bekir Sert in belediyelerin taşıma ve temizlik ihalelerine girdiği , bu yüzden de tehditler aldığı ileri sürüldü.

Bekir Sert in cenazesi , otopsi için Adli Tıp Kurumu nun morguna kaldırılırken , görgü tanıklarının ifadesine başvurup , çevredeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri , saldırganı yakalamak için çalışma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =