Bu hafta 10 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  4'ü yerli 10  film   vizyona  girecek.

haber7
0

-"Galaksinin Koruyucuları 2"

James Gunn un yazıp yönettiği ve Chris Pratt , Zoe Saldana , Karen Gillan , Dave Bautista , Kurt Russell , Elizabeth Debicki , Glenn Close ile Nathan Fillion un oynadığı "Galaksinin Koruyucuları 2" isimli  film  seyirciyle buluşacak.

2014 yılında çekilen "Galaksinin Koruyucuları" filminin devamı niteliğindeki yapımda , "Peter Quill" ve ekibi kainatın uzak cephelerinde dolaşırken çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Yeni seride , koruyucular kurdukları ailelerini korumak için savaşırken , "Peter Quill"in asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorunda kalacaklar.

- "Ölümcül Deney: Dejavu"

D.J. Viola nın yönetmenliğini üstlendiği "Ölümcül Deney: Dejavu" , deneysel bir ilaç araştırmasına katılan birkaç üniversite öğrencisinin beklenmedik bir yan etki dolayısıyla nasıl öldürüleceklerini görmesini ve gördüklerinin gerçekleşmeye başlamasını anlatıyor.

Senaryosunu , D.J. Viola nın , James Hibberd ve Rob Warren Thomas ile kaleme aldığı filmin başrollerinde Nathan Kress , Virginia Gardner , Kirby Bliss Blanton ve Ryan Higa yer alıyor.

- "The Circle"

James Ponsoldt’un yönettiği "The Circle" adlı filmin başrollerinde Emma Watson , Tom Hanks , John Boyega ile Karen Gilan gibi başarılı oyuncular izleyici karşısına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =