Başkan Özbek açıkladı: Tudor seneye...

Galatasaray Başkanı Dursun  Özbek  , sportif direktör konusu ile ilgili konuştu ve  Tudor  için de net konuştu: "Seneye de görevinde olacak" dedi.

haber7
0

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ,  Igor Tudor  ile görüşlerini ve sportif direktör düşüncelerini A Spor da katıldığı Gündem Özel programında anlattı.

Gelecek sezon planlarının devam ettiğini ve bir sportif direktör göreve getirmeyi planladıklarını belirten Dursun Özbek , "Daha sezon devam ediyor. Sezon devam ederken de önümüzdeki sezonun planlamalarını yapıyoruz. Galatasaray konusunda zarar görecek hiç bir şeyi benim ağzımdan duyamazsınız. Transferde elbette verim alamadığımız isimler oldu. Hepsi benim kontrolümün altındaki transferlerdir. Kimse öküzün altında buzağ aramasın. Yanlış transfer olmadı mı , elbet oldu. Hatalarımız oldu ama gereken dersleri de çıkarttık. O yüzden önümüzdeki sezon yapacağımız çalışmalar bunun için" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ın son günlerde gündemde yer alan iddialarda , Matthias Sammer i ya da Mircea Lucescu yu sportif direktörlüğe getirileceği konuşuluyordu.

DURSUN ÖZBEK: "IGOR  Tudor   seneye  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =