Tunceli Pülümür de düşen helikopterin enkazı Ankara ya gönderildi

 Tunceli  de 18 Nisan da  Pülümür  kırsalında  düşen  polis helikopterinin enkazının tamamen kaldırıldığı ve incelenmek üzere  Ankara  ya gönderildiği bildirildi

haberturk
0

Tunceli de 18 Nisan tarihinde  Pülümür  ilçesi kırsalında  düşen  polis helikopterinin enkazının tamamen kaldırıldığı ve incelenmek üzere  Ankara  ya gönderildiği bildirildi.

Tunceli Valiliği nden yapılan yazılı açıklamada , 18 Nisan tarihinde  düşen  polis helikopterinin enkazının yapılan çalışmayla olay mahallinden kaldırıldığı belirtildi.

TUNCELİ DE DÜŞEN HELİKOPTERDEN ACI HABER! 12 ŞEHİT TUNCELİ DEKİ HELİKOPTER KAZASIYLA İLGİLİ YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI!

 

Helikopter enkazının kaldırılmasıyla bölgede çalışmanın sonlandırıldığı belirtilen açıklamada , şu ifadelere yer verildi:

"18 Nisan tarihinde  Pülümür  ilçesinde gerçekleşen helikopter kazası ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde helikopter enkazının tamamı bölgeden alınarak gerekli incelemenin yapılması için  Ankara  iline gönderilmiş olup , bölgede yapılan çalışmalar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =