Evli çift 15 dakika arayla hayatlarını kaybetti

Trabzon’un  Vakfıkebir  ilçesinde 61 yıldır  evli  olan çift 15  dakika   dakika  haberleri">arayla   hayatlarını  kaybetti.

haber7
0

Vakfıkebir ilçesinin Hacıköy mahallesinde yaşayan ve 61 yıldır  evli  olan Hasan Yavuz (83) ve Hamdime Yavuz (84) 15  dakika   dakika  haberleri">arayla   hayatlarını  kaybetti.

Büyükliman mahallesinde uzun yıllar bakkalcılık yapan ‘Karakol Hasan’ lakaplı Hasan Yavuz , yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak dün öğle saatlerinde evinde hayatını kaybetti. Hamdine Yavuz da eşinin ölümünün hemen ardından üzüntüden kalp krizi geçirirken , kaldırıldığı  Vakfıkebir  Devlet Hastanesi nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.    61 yıldır  evli  olan  dakika  haberleri">çift  bugün Hacıköy mahallesindeki Merkez Camisi nde öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Cenazeye AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ,  Vakfıkebir  Belediye Başkanı Muhammet Balta , ailesi ve yakınları katılırken , Yavuz çifti kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =