Tunceli'de Kutlu Doğum Programına yoğun ilgi

 Tunceli  İl Müftülüğü ve  Tunceli  Belediyesi ortaklığıyla  Tunceli  Kültür Merkezinde  Kutlu   Doğum  Programı düzenlendi.

haber7
0

Programa 1000 kişi civarında katılım sağlandı. Programa çok sayıda kamu kurum temsilcileri ve yerel halktan katılım sağlandı.

Yemek ikramı ile başlayan  Program  , katılımcıların salona geçmesiyle başladı. Kuranı Kerim Tilavetinin ardından  Tunceli  İl Müftü vekili Hasan Fehmi NARİN ve  Tunceli  Valisi Osman KAYMAK’ın açılış konuşmaları ile devam etti.

Açılış konuşmasında Müftü vekili Hasan Fehmi NARİN ,  Kutlu   Doğum  haftasının bu yılki temasının “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” olduğundan bahseden NARİN ,  Kutlu   Doğum  haftası “Hz. Peygamberi anmaktan anlamaya” şiarıyla 28 yıldır kutlanmaktadır dedi. Güven konusu üzerinde bilgiler veren NARİN , Salı günü ilimizde meydana gelen üzücü helikopter kazasında vefat eden şehitlerimiz içinde dua ederek konuşmasını tamamladı.

Tunceli Valisi ve  Tunceli  Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK ise Daha iyi bir toplum olabilmemiz için Güvenin egemen olması gerektiğini belirten KAYMAK ,  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =