2017 AÖL kayıt yenileme ne zaman? 3.dönem kayıtlar için...

MEB'den  AÖL  öğrencilerinin beklediği açıklama geldi ve  AÖL  3.dönem  kayıt  tarihleri belli oldu. Peki Açık öğretim lisesi  2017   kayıt  yenilemesi ne zaman? İşte  AÖL   kayıt   yenileme  ile ilgili tüm

haber7
0

2017 AÖL üçüncü dönem  kayıt  yenilemesi için geri sayım başladı. AÖL sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte Açık öğretim lisesi  kayıt  yenilmeleri büyük merak konusu oldu. Milli  Eğitim  Bakanlığı  2017  AÖL  kayıt  yenilemesi ile ilgili tarih verdi. İşte AÖL  kayıt   yenileme  tarihi ve tüm detayları...KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

MEB in açıklamasına göre AÖL de eğitimine devam eden öğrenciler bağlı oldukları Halk Eğitimi Merkezlerinde 08-18 Mayıs  2017  tarih aralığında  kayıt   yenileme  işlemlerini yapacaklar.  kayıt  yenileyen öğrencilerin aynı tarih aralığında ders seçimlerini de yapmaları gerekiyor. Zorunlu derslerin seçimi sonrası seçmeli dersler arasından seçim yapılabilir. MEB , AÖL öğrencilerini 35 kredilik ders seçme haklarını doldurup doldurmadıklarını kontrol etmeleri konusunda uyarıyor.

AÖL 3. DÖNEM SINAVLARI TEMMUZ DA

AÖL 3. dönem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =