Şehit Uzman Çavuş Şenözüar son yolculuğuna uğurlandı

Hakkari de ,  PKK lı teröristlerce askeri araca düzenlenen roketatarlı saldırıda yaralanan ve  tedavi gördüğü hastanede şehit olan  Uzman   Çavuş   Şenözüar  , İzmir de son  yolculuğuna uğurlandı

milliyet
0

AA

Hakkari de , PKK lı teröristlerce askeri araca düzenlenen  roketatarlı saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan  Uzman   Çavuş  Şenözüar  , İzmir de son  yolculuğuna  uğurlandı. 

Torbalı Devlet Hastanesi morgundan alınan şehit  Şenözüar  ın naaşı  Mümin Mesci Camisi ne getirildi , bu sırada cami avlusundaki vatandaşlar tekbir  getirdi.

Şehidin eşi 8 ,5 aylık hamile Melek  Şenözüar  , 112 Acil Servis  ekiplerince sedyede üzerinde şehidin tören kıyafeti ve şapkasıyla cami avlusuna  getirildi. Ağabeyinin şapkasını takan şehidin kız kardeşi Merve , yengesi Melek  Şenözüar ı teselli etmeye çalıştı. Ayakta durmakta güçlük çeken ve gözyaşı döken  baba Hamdi , anne Fatma ve  Uzman   Çavuş  olan ağabey Rıdvan askerler ve yakınları  tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Sandalyeye oturtulan anne ve baba el ele  tutuşarak birbirlerini teselli etmeye çalıştı.

İl Müftüsü Ramazan Muslu tarafından ikindi namazının ardından kılınan  cenaze ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =