Şehit hakim Alan ın baba evinde yas var

Tunceli de polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan  Hakim Onur  Alan  ın Ordu daki  baba   evinde   yas  var. Hakim  Alan  ın (29) şehadet haberi , Altınordu ilçesine bağlı Karapınar  Mahallesi ndeki  baba  ocağına ulaştı.

milliyet
0

AA

Askeri yetkililer  baba  Mahmut ve anne Fatma  Alan  a acı haberi verdi.  Haberin duyulmasının ardından eve gelen yakınları , aileyi teskin etmeye çalıştı. Bu sırada ailenin yakınları tarafından  Alan  ın ailesinin yaşadığı  sitenin balkonlarına Türk bayrakları asıldı.

Bekar olan ve evin tek oğlu olduğu öğrenilen Onur  Alan  ın yaklaşık 5  ay önce Ovacık ta göreve başladığı belirtildi.

Öte yandan Onur  Alan  ın dedesi Mehmet Baştürk , torunu ile en son 20  gün önce izne geldiğinde görüştüğünü dile getirerek , acısının çok büyük olduğunu  söyledi.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu , Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver  Yılmaz , Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli ve Altınordu Belediye Başkanı Engin  Tekintaş aileyi  evinde  ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Vali Balkanlıoğlu , sosyal medyada hesabından , "Tunceli nin Pülümür  ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında aralarında Ordulu hemşehrimiz  hakim   Onur  Alan  ın da bulunduğu 12 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =