CHP grubunda hayır tehditleri havada uçuştu!

Referandum sonrası yapılan ilk grup toplantısında  CHP  salonu "Hayır bitmedi , daha yeni başlıyor."  tehditleri  ile inledi.

haber7
0

Referandum sonrası gözler parti liderlerinin yapacağı grup toplantısı konuşmalarına çevrilmişti. Başbakan Yıldırım ve MHP Lideri Bahçeli referandum sonucunda kazananın Türkiye olduğunu vurgulayıp yapıcı konuşmalar yaparken ,  CHP   grubunda  atmosfer bunun tam tersiydi."HAYIR BİTMEDİ" TEHDİTLERİ  havada  UÇUŞTU Referandum sonrası yapılan ilk grup toplantısında  CHP  salonu "Hayır bitmedi , daha yeni başlıyor."  tehditleri  ile inledi.  CHP  Lideri  Kılıçdaroğlu  ise yapılan sloganlara Daha devam edeceğim" diyerek cevap verdi."REFERANDUM ADİL ORTAMDA YAPILMADI" İDDİASI

Kılıçdaroğlu grup toplantısında yaptığı konuşmada referandumun adil bir ortamda yapılmadığını iddia ederek , "Anayasada öngörülen kurallara göre bir halk oylaması yapılmadı. Biz bütün bunlara rağmen sandığa giderek oyumuzu kullandık. Eşit olmayan koşullarda bir referandum yapıldı. Bu referandum adil bir referandum muydu? " dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =