Rodallega'dan orta sahadan çılgın şut

 Hugo Rodallega  , Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena'da Trabzonspor - Beşiktaş maçı sırasında  orta   sahadan  direğe takıldı.

haber7
0

Hugo  Rodallega  , Trabzonspor un Beşiktaş ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçında tarihe geçiyordu. Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena da Trabzonspor ile Beşiktaş nefesleri kesen bir mücadelenin altına imza attı.

Trabzonspor da N Doye nin cezalı olması nedeniyle Beşiktaş maçına 11 de başlayan  Hugo Rodallega  , inanılmaz bir şutla , Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena yı ayağa kaldırdı.

Hugo  Rodallega  , Beşiktaş ın Trabzonspor karşısında durumu 3-3 yapmasının ardından santrada topun başına geçti. Santrada ,  orta   sahadan  topu direk kaleye vuran  Hugo Rodallega  nın bu şutu Fabri ve Beşiktaş ı şoka uğrattı. Fabri kaleye doğru koşarak topu çıkarmaya çalıştı.  Rodallega  nın bu topu üst sirekte patladı. Trabzonsporlular bu direk sonrasında büyük bir üzüntü yaşadı.

Öte yandan  Hugo Rodallega  , Trabzonspor un Beşiktaş ile oynadığı maçın ikinci yarısında oldukça etkili bir performans ortaya koydu. Kolombiyalı  Hugo Rodallega  , Trabzonspor u Beşiktaş karşısında 3-2 öne geçiren golün de altına imza attı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =