5 yaşındaki çocuğu görülmemiş işkence

 tekirdağ  Orta Cami Mahallesi nde yaşanan  işkence  olayı , komşuların , 5  yaşındaki  küçük kızın çığlıklarını duyarak polisi araması ile ortaya çıktı.

haber7
0

Olayın zanlısı , çeşitli suçlardan sabıkası bulunan A.A. , küçük yaşta çocuğa eziyet ve cinsel istismar suçlarından tutuklanarak  tekirdağ  Kapalı Cezaevi ne sevk edilirken , hastenede tedavisi devam eden  s.n.t.  ise anneden alınarak yetiştirme yurduna yerleştirilecek.

Tekirdağ’da ortaya çıkan olay , alınan bilgilere göre şöyle gelişti: "A.A. (19) lunaparklarda dönme dolapların ve benzeri makinelerin tamir işlerini yapıyordu. Bundan bir ay önce İzmir’de bir lunaparkın tamir işini alarak İzmir’e giden A.A. , burada kaldığı bir haftalık sürede E.T. (24) adlı kadınla tanıştı , daha sonra Tekirdağ’a döndü. E.T. , bir süre sonra A.A. nın peşinden , 5  yaşındaki  , önceki eşinden olma S.N.T.‘yi de alarak Tekirdağ’a geldi. İddiaya göre A.A. , E.T. yi , ailesi ile yaşadığı eve götürdü ve babasına , E.T. nin İzmir’den geldiğini , dul olduğunu ve kendisi ile kalacağını söyleyerek ikna etti."

VÜCUDUNUN HER YERİNİ ISIRMIŞ

İzmir’den gelerek Tekirdağ’da A.A. nın yanında kalmaya başlayan E.T. , ifadesinde , bundan 10 gün önce A.A. nın çocuğuna ve kendisine kötü davranmaya başladığını , daha çok kızı  s.n.t.  nin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =