Londra’da saldırı! Sırada bekleyenleri ezip geçti

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra’da 4 kişinin ölümüne 50 den fazla kişinin yaralanmasına neden olan terör saldırısının ardından dün gece  Londra  yine bir  saldırı  korkusu yaşadı. Yaklaşık 80 kilometre hızla geld

milliyet
0

milliyet.com.tr

Yer aynı yine Londra… Yine yayaları ezen bir araç ve aracın içinde bulunan bir bıçak… Londra’da çarşamba günü gerçekleşen terör saldırısı sonrası yaşları 17 ila 19 arasında olan 2 genç , başkentin Islington beldesinde bir gece kulübünün önünde içeri girmek için bekleyen yayaları  ezip  geçti.

Olay anını gören görgü tanıklarından biri “insanları domino taşı gibi devirdi” benzetmesini yaptı. Ancak neyse ki olayda bir can kaybı yaşanmadı. İkisi erkek biri kadın üç kişi olay sırasında yaralandı.

Saldırganların aracı bırakarak kaçtıkları ve araçta yapılan aramada bir bıçak bulunduğu belirtiliyor.

Yine görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre aracın çok hızlı yaklaşık 0 kilometre hızla kaldırıma çıkarak yayaları ezmeye çalıştığı ifade ediliyor.

Polis ise yaptığı açıklamada olayın bir terör saldırısı olmadığını belirtti. Ancak Çarşamba günü yaşanan korkunç  saldırı  sonrası bu derece benzer bir saldırının olması büyük panik yarattı.

 


Etiketler: londra ,  saldırı  , bıçak araç , terör , son dakika haberleri , haberler , son dakika ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =