Galaxy S8 alan 3 ay içinde iade edebilecek!

Samsung un 29 Mart günü tanıtılması beklenen telefonu  Galaxy  S8 i alacaklara Samsung un sıra dışı bir teklifi olacak; kullanıcılar aldıkları  Galaxy  S8 i 3 ay  içinde   iade  edebilecek!

hurriyet
0

29 Mart ta tanıtılacak olan Samsung  Galaxy  S8 i satın alıp , daha sonra pişman olursanız , üç ay  içinde  telefonunuzu geri  iade  etmeniz mümkün olabilir. En azından The Investor ın Korece kaynaklara dayandırdığı habere inanırsak.

Üç aylık koşulsuz geri  iade  olanağı , mobil cihazlarda nadir rastlanan bir fırsat. Çoğu satıcının çok daha kısa  iade  süreleri sunduğu , birçoğunun iki haftalık süre tanıdığı biliniyor. Rapor doğruysa Samsung un bu hamlesi ,  Galaxy  Note 7 de müşterilerine yaşattığı durumu telafiye yönelik bir jest olarak değerlendirilebilir. Dünya çapında birçok Note 7 nin yanıp patlaması ve yeni Note 7 lerin de aynı durumu tekrarlaması , Samsung un güvenilir telefon üretemediği yorumlarına neden olmuştu.

chip.com.tr nin haberine göre  Galaxy  S8 için sunulacak koşulsuz  iade  ilkesi ve sekiz maddelik pil kontrolü , Samsung un itibarını iyi yönde etkileyebilir. Bunun yanında firmanın dijital asistanı Bixby nin güncellemelerle geliştirileceği biliniyor. Üç aylık süre içerisinde Bixby için sunulacak güncellemeler ,  Galaxy  S8 i  iade  edip etmemek konusunda kararsız kalanların fikrini pekiştirebilir.

Galaxy S8 , 29 Mart Çarşamba günü Samsung Unboxed etkinliğinde tanıtılacak.

 Galaxy  S8 önceki  Galaxy  S7'den ne kadar iyi?  Galaxy  S8 böyle olacak! İşte en net fotoğrafları  Galaxy  S8'e Samsung'un bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =