Kütahya da evine gelen tesisatçıyı öldüren kadına 15 yıl hapis cezası

 Kütahya  da tesisatçı Ali Özçelik i av tüfeğiyle öldürmekten yargılanan 33 yaşındaki Hatice Karakoç , 15  yıl   hapis  cezasına çarptırıldı.

haberturk
0

 Kütahya  da evinin kapısını çalıp kendisini öpmeye kalkıştığını öne sürdüğü tesisatçı 32 yaşındaki Ali Özçelik i av tüfeğiyle öldürmekten yargılanan 33 yaşındaki Hatice Karakoç , 15  yıl   hapis  cezasına çarptırıldı.

Olay geçen 8 Ağustos ta Fatih Mahallesi Sera Sokak taki Ertanlar Apartmanı nın 3 üncü katında meydana geldi. Doğalgaz tesisatçılığı yapan ve bekar olan Ali Özçelik iddialara göre evli 2 çocuk annesi Hatice Karakoç un  evine  giderek kendisine arkadaşlık teklifinde bulundu. Hatice Karakoç , kendisini öpmeye kalktığını öne sürdüğü Ali Öztürk ü av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü. Polislere , silahın arbede sırasında ateş aldığını söyleyen Hatice Karakoç ifadesinde şöyle demişti:

"ARBEDE SIRASINDA ATEŞ ALDI"

"Ali Özçelik alt katımızda oturan yaşlı teyzenin doğalgaz tesisat işlerini yapmak için bizim apartmana gelmişti. Merdivenlerde karşılaşıyorduk. Selamlaşıp hal hatır soruyordu. Sonra benden hoşlandığını ve arkadaş olmak istediğini söyledi. Ben reddettim ama rahatsız etmeye başladı. Sürekli evimin etrafında dolaşıyordu. Evli , çocuklu olduğumu ve eşimi sevdiğimi söylememe rağmen peşimi bırakmadı. Eşime de durumu anlatmıştım. Alt kattaki teyzenin işlerini halletmek bahanesiyle apartmana gelmiş. Bizim kapımızı çaldı. Benimle arkadaş olmak istediğini söyledi , ben yine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =