Vardy: Ölüm tehditleri alıyorum!

Leicester City'nin golcüsü  Jamie Vardy  , menajer Claudio Ranieri'nin görevine son verilmesinde parmağı olduğu gerekçesiyle  Ölüm   tehditleri  aldığını açıkladı.

haber7
0

Vardy , menajer  Claudio Ranieri  nin görevine son verilmesine yol açan oyuncu isyanına liderlik ettiği gerekçesiyle ölüm  tehditleri  aldığını söyledi.

"KORKUTUCU"

Ranieri nin görevinden alınmasında hiçbir sorumluluğu bulunmadığını savunan  Vardy  , hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla ile oynanan ilk maçtan sonra Ranieri nin kovulması için takım arkadaşlarıyla uzun bir toplantı yaptığı ileri sürülen  Vardy  , "Oysa o maçtan sonra 3 saat boyunca doping testine girmek için bekledim. Bu tür haberlere artık alıştım. Ancak bazı insanların beni ve ailemi ölümle tehdit etmesi korkutucu" dedi.

Leicester City yönetiminin Ranieri nin görevine son vermeden önce aralarında Vardy’nin de bulunduğu bazı oyuncular ile bir toplantı yaptığı biliniyor. Bu toplantıda oyuncuların negatif tavrı üzerine yönetim , kulübe tarihinin ilk Premier Lig şampiyonluğunu kazandıran Ranieri nin görevine son vermişti.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =