Furkan Kızılay kimdir? (Ünlüler Takımı)

Survivor ünlüler takımının en hızlı ismi olan  Furkan   Kızılay  yarışmalarda gösterdiği performans ile dikkat çekiyor. Gün geçtikçe performansını ileri taşıyan  Furkan   Kızılay  adada en fazla Sema , Serhat ve İlhan ile anlaşıyor. Peki

milliyet
0

Survivor 2017 de en iddialı isimler arasında yer alan  Furkan   Kızılay  yarışmalarda gösterdiği performansı ile dikkat çekiyor. Parkur oyunlarında üst düzey hıza ulaşan  Furkan   Kızılay  , Erdi Ünver in bile bu konuda takdirini kazanmış durumda. Survivor başladığı günden bu yana adada 85 oyuna çıkan  Furkan  , 40 oyun kazanırken 45 oyundan ise mağlubiyet ile ayrıldı. Peki  Furkan   Kızılay  kimdir?

FURKAN KIZILAY KİMDİR?

30 Kasım 1990 da İstanbul da dünyaya gelen  Furkan   Kızılay  , Türk dizi film oyuncusu ve şarkıcıdır. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol almaktadır. Ayrıca 2009 yılında "Aşksın Sen" adlı albümünü çıkarmıştır. 2010 da çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emre (Havuç) karakterini yeniden canlandırmıştır.

Furkan  Kızılay  ın rol aldığı dizi ve filmler:
Çocuklar Duymasın (2002-2005) , Emret Komutanım Şah Mat (2007) , Çocuklar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =