Tekirdağ da doktordan  başhekim kolumu kırdı  iddiası

Çorlu da , özel bir hastanede çalışan doktor ,  başhekim  tarafından darp edildiğini öne sürerek hastane yönetiminden şikayetçi oldu.

haberturk
0

Çorlu da , özel bir hastanede çalışan doktor ,  başhekim  tarafından darp edildiğini öne sürerek hastane yönetiminden şikayetçi oldu.

Hastanede kadın doğum uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Kemal Yıldız , gazetecilere yaptığı açıklamada , hastane başhekimi H.Y nin kendisini odasına çağırdığını , saatini , önlüğünü ve gözlüğünü çıkardıktan sonra darp ettiğini savundu.

Hasta yakınları ve hastaların araya girmesiyle olayın sona erdiğini ifade eden Yıldız , Hastalarım ve yakınları beni odadan çıkartarak kurtardılar. Ardından Çorlu Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldım. Meslek olarak hayatımın en sıkıntılı günlerini yaşıyorum. Sonuna kadar hukuk mücadelesini sürdüreceğim. dedi.

OLAYI ÇARPITTIĞINI İDDİA ETTİ

Hastaneyle yaptığı 5 yıllık sözleşme süresinin dolması nedeniyle yönetimle sözleşmeyi yenilememe kararı aldıklarını anlatan Yıldız , Bir ay çalıştıktan sonra zaten hastaneden ayrılacaktım. dedi.

Olay sonrası Hastane  başhekim  Yardımcısı Dr. İbrahim Oktay , ise Yıldız ın hastane yönetimiyle yeni sözleşme konusunda uzlaşma sağlayamadığından dolayı olayı çarpıttığını iddia etti.

Yıldız ın iftira atarak kurumun itibarını zedelemeye çalıştığını öne süren Oktay , sosyal medyadan öğrendikleri olayın kendilerini derinden üzdüğünü sözlerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =