Erzurum’un Karayazı ilçesinde  felçli   ayağını   Tandır   ateşine  uzanan  adam   yandığını   sonradan   fark  etti. Talihsiz  adam  Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

milliyet
0

Erzurum da , tandırda ısıtmak isterken ayakları yanan ancak  felçli  olduğu için bunu hissetmeyen kişi , kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Kentin Karayazı ilçesinde yaşayan 45 yaşındaki Muhammet Ali Çetin in belden aşağısı , 10 yıl önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle felç oldu. Çevresindeki bazı kişilerin "sıcağın felç geçiren kişilere iyi geldiği" yönündeki sözlerini dinleyen Çetin , yakınlarının ekmek pişirmesinin ardından tandırda ayaklarını ısıtmak istedi.

İçinde alev olan tandıra ayaklarını  uzatan  Çetin in bir süre sonra ayakkabısı ile çorabı eridi ve ayakları yandı. Felç sebebiyle ayaklarının  yandığını  hissetmeyen Çetin , durumu  fark  edip kendisini tandırdan uzaklaştıran yakınlarınca Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

FELÇ YÜZÜNDEN YANDIĞINI HİSSETMEDİ

Hastanenin yanık ünitesinde tedavi altına alınan Çetin in ayaklarında 2. derece yanık olduğu belirlendi.

Çetin , tedavi gördüğü hastanede gazetecilere yaptığı açıklamada , felç nedeniyle ayaklarını hissetmediğini söyledi.

Ayaklarını tandıra ısıtmak için soktuğunu belirten Çetin , "Ayaklarımın rahatladığını hissettim meğerse yanıyormuş. Tandırda ateş olduğunu bilmiyordum. Bir süre geçtikten sonra yakınlarımın uyarısıyla ayaklarıma baktığımda ayakkabım ve çorabım erimişti. Ayağımın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =