Tekirdağ da parası çalınan Sevim Teyze hacca gidecek

10 yıl para biriktirip  hacca  gitmek için para biriktiren  Sevim  teyzenin  parası  çalınmıştı yardımseverler hac parasını karşılayacak  Sevim   Teyze  ise hayallerine kavuşacak

haberturk
0

 Tekirdağ  ın Hayrabolu ilçesinde , 10 yıldır  hacca  gitmek için bekledikten sonra bu sene  hacca  gitmeye hak kazanan ve biriktirdiği  parası   çalınan   Sevim   Teyze  , hayırseverlerin yardımıyla hayaline kavuşabilecek.

Hac parasının yardımsever vatandaşlar tarafından bulunduğunu öğrenince sevinen  Sevim  Deveci , "Hacca gidemeyeceğim için çok üzülmüştüm. Ancak hayırseverlerin yardımda bulunduğunu öğrenince mutlu oldum. Allah herkesten razı olsun" dedi.

Yardımda bulunan hayırseverlere teşekkür eden Deveci , "Bana yardım eden tüm hayırseverlerden Allah razı olsun.  hacca  gitmeyi çok istiyorum. Allah dualarımı kabul etti. Bana bu mutluluğu yaşatanlara çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

cbgAds.AdsInline SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ! 300 YORUMLAR 0 Kalan karakter : 300 // haber yorum $(document).on( click , .comment-reply-btn , function(){ $ $ setTimeout(function () { $ } , 10); }); ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =