Faturayı görünce hayatının şokunu yaşadı!

Apartmanın ortak aydınlatmasına 12 bin 389 lira  elektrik  faturası geldi.

haber7
0

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ikamet eden bir esnaf apartmanın ortak aydınlatmasına gelen 12 bin 389 lira 40 kuruşluk fatura ile karşılaşınca  hayatının   şokunu  yaşadı.

Nevşehir’in Ürgüp ilçesi Sivritaş Mahallesi nde ikamet eden ve Ürgüp’te esnaflık yapan Mustafa Doğru , binanın girişine bırakılan 12 bin 389 ,40 liralık  elektrik  faturasını görünce  hayatının   şokunu  yaşadı. Mustafa Doğru , durumu  elektrik  dağıtım şirketi yetkililerine iletti. Yetkililer ise yanlışlık olabileceğini belirterek Doğru’dan  Faturayı  istedi.

Faturayla ilgili henüz bir işlem yapılmadığını belirten Mustafa Doğru , "25 gün önce apartmanın merdiven otomatiğinin ortak kullanım faturasını üzerime almıştım. Eski borcunu da ödemiştim. 25 gün sonra Cumartesi günü eve geldiğimde kapımda bir fatura gördüm ve faturanın tutarı beni şoke etti. Cumartesi günü olması sebebiyle müşteri hizmetlerini aradım , onlar da sorunun giderilebileceğini söyledi. Ancak bir haftadır bir işlem yapılmadı. Yetkililer faturanın aslını aldı ama görüntüsü elimde. Şimdilik bekliyoruz” diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =