Aracımı satar tablo alırım

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Müjde Ar , tam bir sanat tutkunu çıktı. Tablolara meraklı olduğunu belirten oyuncu , “Zamanında param yokken taksitle aldıklarım bile var” dedi

milliyet
0

Müjde Ar , önceki gün Nişantaşı’ndaki bir sanat galerisinde görüntülendi. Eserleri yakından inceleyen oyuncu , iyi bir koleksiyoner olduğunu söyledi. Ar , “Evde 40 tane tablom var. Artık duvarlara sığmıyor , koridor ve kapı girişlerine koyuyorum. Yatırım amaçlı değil , zamanında param yokken taksitle aldıklarım da var. Tabloya doyamam ,  Aracımı   satar  alırım. Hepsi benim olsun istiyorum” açıklamasını yaptı. 

Rodos’a yerleştiğine dair çıkan haberleri yalanlayan sanatçı , “Bodrum’da yazlığım var. Yunan Adaları’nın hepsini gezdim , ne yapayım Rodos’u?” diyerek güldürdü. Muhabirlerin “Setleri özlediniz mi?” sorusuna da yanıt veren Ar , “Nesini özleyeceğiz? Sefalet… Çok zor bir iş , ağır koşulları var” dedi. Annesi Aysel Gürel’in meşhur söz sandığının kendisinde olduğunu da anlatan oyuncu , “Tarkan gelip birkaç söz aldı ama sonra ses çıkmadı , ne yaptı hiç bilmiyorum” şeklinde konuştu.
  googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =