AK Parti, sahadan gelen soruları bakanlıklara iletti

Toplantıda , sahadaki partililerce tespit edilen vatandaşların cevabını en çok merak ettiği sorular ve talepler bakan yardımcılarına iletildi

haberturk
0

AK  Parti  Genel Merkezi nde halk oylamasına yönelik gerçekleştirilen geniş katılımlı toplantıda  sahadan   gelen  talepler ve yöneltilen sorular , bakan yardımcılarına iletildi. Toplanının sonuçları raporlaştırılarak , Başbakan Binali Yıldırım a sunulacak.

AK  Parti  Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı başkanlığında , halk oylamasına yönelik çalışmalar kapsamında dün bir toplantı gerçekleşti.

AA muhabirinin edindiği bilgiye , AK  Parti  Genel Merkezi ndeki geniş katılımlı toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıya , Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerinin yanı sıra tüm bakanlıkların bakan yardımcıları da katıldı.

Halk oylaması kampanyasını 25 Şubat ta Ankara Arena Spor Salonu nda başlatan AK  Parti  kurmayları , dünkü toplantıda sahada vatandaşların en çok dile getirdiği sorunlar , cevabı merak edilen sorular ve bunlara yönelik bakanlıkların çalışmalarını masaya yatırdı.

Toplantıya katılan bakan yardımcılarından , vatandaşların sorunlarına yönelik çalışmalar hakkında bilgi alındı.

İnteraktif bir şekilde gerçekleşen toplantıda yapılan bilgilendirmeler raporlaştırılarak , Başbakan Binali Yıldırım a iletilecek.

cbgAds.AdsInline SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =