Sabri Ülker’in hayat hikayesi dijitalde

Yıldız Holding ve  Ülker  markasının kurucusu  Sabri  Ülker’in  hayat  hikâyesi dijital ortama taşındı.

haber7
0

Döneminin teknolojilerini herkesten önce Ülker e getiren , AR-GE ve otomasyon konusunda Ülker markasını öncü yapan  Sabri  Ülker’in hayatı artık www.sabriulkerinhayathikayesi.com sitesinden okunabilecek. Dijital  kitap  ,  Sabri  Ülker’in tecrübelerini gençlere en yeni teknoloji ile aktarmayı amaçlıyor.

Dijital kitapta dönemin siyasetçileriyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Türkiye’nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan gibi isimlerin değerlendirmeleri okunabiliyor. 

www.sabriulkerinhayathikayesi.com sitesinde Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker , Yıldız Holding hissedarı Ahsen Özokur ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker’den hikâyeler ve fotoğraflar da yer alıyor.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker , hayatta kalmak için dijitalleşmek gerektiğinin altını çizerek , her zaman global olma hayali kuran vizyon sahibi bir iş adamı olan  Sabri  Ülker’in  hayat  hikayesinin dijital ortama taşınmasının  Sabri  Ülker’in vizyonuna yakışan bir hareket olduğunu söyledi.

Türkiye’nin bisküvici dedesi , Ülker markası ve Yıldız Holding’in kurucusu  Sabri  Ülker’in 2014 yılında kitaplaştırılan  hayat  hikâyesi dijital dünyaya taşındı. Araştırmacı , gazeteci-yazar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =