Sabri Ülker’in hayat hikayesi dijitalde

 Ülker  markası ve Yıldız Holding’in kurucusu  Sabri  Ülker’in 2014 yılında kitaplaştırılan  hayat  hikâyesi dijital dünyaya taşındı.

milliyet
0

Araştırmacı , gazeteci-yazar Hulusi Turgut tarafından kaleme alınan kitabı isteyenler www.sabriulkerinhayathikayesi.com üzerinden de okuyabilecek.

Yıldız Holding in dijitalleşme hedefine yakışır bir adımla internet sitesi haline getirilen  hayat   hikayesi  3 kişiyle yola çıkan bir bisküvicinin küresel listelerde dünya devleriyle yarışan global bir dev olma yolculuğunu belgelerle , fotoğraflarla ve tanıklarla anlatılıyor.

MURAT ÜLKER: MERHUM SABRİ  Ülker  ÇOK VİZYONER BİR ADAMDI

Firmaların hayatta kalması için dijitalleşmesi gerektiğine inanan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat  Ülker  , her zaman global olma hayalini kuran bir vizyoner olan  Sabri   Ülker  in , 2000 yılının Şubat ayında  Ülker  Dergisi ne verdiği mesajını hatırlattı ve  Ülker  in "Girmemiz kısmet olan bu yeni asırda , genç nesillerin çok daha başarılı olacaklarına inanıyorum. Biz yaştakiler , gaz lambasından elektrikli , sonra elektronikli günlere geldik. Dünyamızın nice sırlarını keşfedip , Ay a kadar çıktık. Uzaya yerleştirdiğimiz dev teleskoplar ise çok daha ötemizi görmemizi sağlıyor ve sanki yeni nesillere yepyeni hedefler gösteriyor. Demek ki , şimdi önümüzde bambaşka ufuklar var…" sözünün altını çizdi.

Murat  Ülker  şöyle devam etti:

"Sevgili babam , Bilim ve teknik , bu yeni yüzyılda insan hayatına çok daha olumlu şeyler katacaktır. Ancak , bence önemli olan , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =