İçerde

Show TV nin Ay Yapım imzalı , Pazartesi akşamına damga vuran dizisi  İçerde  nin 23. bölümünden ilk sahne yayınlandı.  Mert  ve  Celal  in konuştukları sahnede  Celal  in "bu işi başardığımızda ikimizin karşısında durmaya kimsenin cesareti ol

milliyet
0

İçerde dizisi 20 Şubat Pazartesi akşamı son bölümü ile ekrana geldi. Dizide bu hafta Kebapçı  Celal  , Handan a iş teklifinde bulundu. Sarp a karşı bir oyun içinde olan  Celal  , ilk hamlesini Handan üzerinden gerçekleştirdi. Son bölümden hemen sonra yayına giren  İçerde  23. bölümden ilk sahneler seyirciyi heyecanlandırdı. Bu sefer  Mert  ile iş birliği içinde olan  Celal  , yeni bölümde hedefinde kim olacak? şimdiden  merak  konusu oldu.

Çağatay Ulusoy , Aras Bulut İynemli , Çetin Tekindor , Bensu Soral , Damla Colbay ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı  İçerde  23. yeni bölümü ile 27 Şubat 2017 Pazartesi akşamı Show TV de ekrana gelecek.

İçerde dizisi son  bölümünde  Sarp’ın hapse girmesinin ardından Yaşar’ın polisten aldığı paraların bulunması , Sarp’ın hemen aklanması Celal’in kafasında bazı şüpheler oluşturmuştur. Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp’ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur.  Celal  , Mert’e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert’in bilmediği ise  Celal  in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır. Eylem adım adım Mert’in izini sürmektedir. Bulduğu her yeni ipucu Mert’ten daha fazla şüphelenmesine sebep olur. Peki  İçerde  dizisi 23.  bölümünde  neler olacak? İşte  İçerde  dizisi yeni bölümünden ilk görüntüler..

İÇERDE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =