Sevgilisini öldüren Dursun Efe den savunma: Öldürdüm ama tasarlayarak değil

Aynı zamanda akrabası olan Nurcan  Efe  yi 15 yerinden bıçaklayarak  öldüren   Dursun   Efe  kendisini bu sözlerle savundu:  Öldürdüm   ama   tasarlayarak  değil

haberturk
0

Bursa nın Gemlik İlçesi nde , kendisiyle görüşmek istemeyen , aynı zamanda akrabası olan sevgilisi 39 yaşındaki Nurcan  Efe  yi geçen temmuz ayında 15 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra , aynı bıçakla kendisini yaralayan 27 yaşındaki  Dursun   Efe  nin yargılanmasına devam edildi.

Hakkında ,  tasarlayarak  adam öldürmek suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen  Efe  , "Nurcan ile aramız bozulunca kendisine verdiğim cep telefonumu ve güneş gözlüğümünü istedim. Bana hakaret edince , sinirlerime hakim olamadım. Onu öldürdüm ,  ama   tasarlayarak  değil" dedi.

İnegöl e bağlı Dipsizköy de oturan ve akraba olan Nurcan  Efe  ile  Dursun   Efe  çeşitli tarihlerde eşlerinden boşandı. Nurcan  Efe  , daha sonra bir süre birlikte olduğu  Dursun   Efe  den ayrıldı. Geçen 10 Temmuz gecesi ise Nurcan  Efe  , arkadaşı Şahsene Vardar ı ziyaret için Gemlik e gitti.

NURCAN U 15 YERİNDEN BIÇAKLADI SONRA DA BIÇAĞI KENDİSİNE SAPLADI

İddiaya göre Nurcan  Efe  yi takip eden  Dursun   Efe  , Eski Pazar Caddesi nde Şahsene Vardar ile yürüyen Nurcan  Efe  yi 15 bıçak darbesiyle öldürdü. Ardından aynı bıçağı kendisine sapladı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ve iki hafta tedavi gören katil zanlısı taburcu edilince tutuklandı.

Hakkında , Bursa 6 ncı Ağır Ceza Mahkemesi nde Kasten adam öldürmek suçundan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =