Emlak Konut Nevşehir Evleri'ne yoğun ilgi

 Emlak   Konut   Nevşehir  Evleri‘nde  240 ay vade  ile son daireler!

haber7
0

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım ortaklığı şirketi  TOKİ  kuruluşu  Emlak   Konut  G.Y.O  Nevşehir  satışları devam ediyor.

Emlak  Konut  G.Y.O  Nevşehir  projesi  şehir merkezi’nde önemli bir lokasyonda , düşük yoğunlukta , yaşanabilecek güzel bir yerde , lüks konutlar ve avantajlı düşük fiyatlarla hem ihtiyaç sahibi Nevşehirliler ve hem de yatırımcılar için 240 aya varan vade ve cazip ödeme imkanlarıyla satış  yapıyor.

Turizm , Ticaret ve Üniversitesi ile  yoğun   Konut  ihtiyacı olan  Nevşehir  ,  Emlak  Konut’un kaliteli yaptığı  daireler ile kentteki  Konut  ihtiyacına da cevap veriyor , çarpık yapılaşmayı giderecek  proje olarak da ön plana çıkıyor.

Emlak  Konut  G.Y.O’ nun başarılı pazarlama organizesi ile Nevşehirlilere sunulan projede; toplam 346 adet  Konut  , 74 adet ticari ünite  yer almaktadır. Toplam bağımsız bölüm sayısı 420 dir.

ÖDEME KOŞULLARI 

Yüzde peşinat ödeyerek; 20 yıl 0.79 vade farkı ile , 10 yıl 0.45 vade farkı ile  ve  5 yıl sıfır vade farkı ile  farklı ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olma olanakları sunuyor.        

Telefon: 0384 212 50 34

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =