Göçmen kaçakçıların finans merkezi çökertildi

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü  Göçmen  Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti Büro Amirliği ekipleri , Fatih de bir iş merkezine operasyon düzenledi.

haberturk
0

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü  Göçmen  Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti Büro Amirliği ekipleri , Fatih de bir iş merkezine operasyon düzenledi. Operasyonda 7 kişi gözaltına alınırken ,  kaçakçıların   finans  kaynağı olduğu öne sürülen yaklaşık 724 bin dolar , 165 bin Euro ve 264 bin TL ye el konuldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü  Göçmen  kaçakçılarına göz açtırmıyor. Yaptıkları operasyonlara ara vermeden devam eden Kaçakçılık Mücadele Şube Müdürlüğü  Göçmen  ve İnsan Ticareti Büro Amirliği ekipleri , Fatih Kemalpaşa Mahallesi nde bir iş hanına dün operasyon düzenledi.

KAÇAKÇILARIN BANKASI ÇÖKERTİLDİ

Ekipler Filistin , Suriye ve İran vatandaşı 7 kişiyi gözaltına aldı. Yapılan aramada insan kaçakcılarının  finans   merkezi  çökertildi.  Göçmen  Kaçakçılığından elde edildiği iddia edilen ve su sebilinin altında bulunan bir kasada saklanan 724 bin dolar (3 milyon 715 bin) , 165 bin Euro (660 bin) ve 264 bin TL ye el konuldu. Gözaltına alınan şüpheliler ise İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ne götürüldü. Polis , şüphelilerin irtibatlarını araştırıyor.

Müslim SARIYAR/ İSTANBUL

cbgAds.AdsInline SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =