Tekirdağ da bir adamın cebindeki elektronik sigara patladı

 Tekirdağ  ın Kapaklı İlçesi nde 23 yaşındaki Kadir Uslu nun , iki ay önce sigarayı bırakmak için aldığı  elektronik   sigara  cebindeyken patladı.

haberturk
0

Tekirdağ ın Kapaklı İlçesi nde 23 yaşındaki Kadir Uslu nun , iki ay önce sigarayı bırakmak için aldığı  elektronik   sigara  cebindeyken patladı.

Kapaklı İlçesi nde otomobil ekspertizliği yapan Kadir Uslu , 2 ay önce sigarayı bırakma kararı aldı. Sigarayı bırakmasına yardımcı olacağı düşüncesiyle 280 liraya  elektronik   sigara  alan Uslu , önceki gün işyerinde oturduğu sırada  cebindeki   elektronik   sigara  büyük bir gürültü ile patladı. Üzerindeki montu ve kazağı yanan , oturduğu koltuktan düşen Uslu , hafif yaralandı. Çevredeki iki arkadaşı ise patlama sırasında panikleyip işyerinden dışarı kaçtı.

İki aydır kullandığı  elektronik  sigaranın patlamasıyla yaralandığını anlatan Uslu , "2 ay önce sigarayı bırakmak için 280 liraya  elektronik   sigara  almıştım. İşyerinde otururken cebimdeki  elektronik   sigara  bir anda patladı. İki arkadaşımla birlikte kendimizi yere attık. Patlamadan sonra montum ve üzerimdeki kazak yandı. Ben de hafif yaralandım. Hastanede tedavi gördüm ama  elektronik  sigaranın patlamasından dolayı çok korktuk" dedi.

Kadir Uslu nun  cebindeki   elektronik  sigaranın patlaması işyerindeki güvenlik kamerasına yansıdı. Kamera görüntülerinde işyerinde oturan Uslu nun  cebindeki   elektronik  sigaranın patlaması ve yaşanan panik saniye saniye görüldü.

var videoPlayerData = { id: 226599 , url: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =