Bu hafta 4 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  aksiyon , dram ve animasyon türünde 4  film   vizyona  girecek.

haber7
0

"İçeride"

Farren Blackburn un yönettiği ve başrolünde Naomi Watts , Jacob Tremblay , Oliver Platt ile Charlie Heaton un oynadığı "İçeride" izleyici ile buluşacak.

Senaryosu Christina Hodson a ait olan dram türündeki  film  özetle şöyle:

"Klinik psikolog Mary Portman (Naomi Watts) , bir trafik kazasında eşini kaybetmiştir. Oğlu Steven (Charlie Heaton) ise artık hiçbir şeye tepki vermemektedir. Kadın yaşadığı şoku atlatmaya çalışırken bir yandan da oğluna bakmaya çalışmaktadır. Acısını unutabilmek için kendini başka çocuklara adayan Portman , bir gün kliniğine gelen küçük Tom (Jacob Tremblay) ile yakın bir bağ kurar hatta annesiz kalmış çocuğu evine kabul eder. Ancak fırtınalı bir gece sırasında Tom ortadan kaybolur. Tom un o soğukta hayatta kalma ihtimalinin olmadığı söylenmektedir. Bu olay , Mary ve Steven için korku dolu günlerin başlangıcı anlamına gelecektir."

"Satıcı"

Oscar ödüllü İranlı yönetmen Ashgar Farhadi nin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Shahab Hosseini , Taraneh Alidoosti , Babak Karimi ile Mina Sadati oynuyor.

"69. Cannes  film  Festivali"nde "En İyi Senaryo" ve "En İyi Erkek Oyuncu" ödüllerini kazanan  film  , tiyatroda sergileyecekleri yeni oyunlarının arefesinde yeni bir eve taşınmak zorunda kalan genç çiftin , taşınma sonrasında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =