Elitaş tan CHP eleştirisi

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa  Elitaş  , "CHP , son kararı milletin vereceği bir anayasa değişikliğine bu kadar şiddetli bir şekilde engel olmasını , yarın meydanlarda nasıl anlatacak , bilmiyorum." dedi.

milliyet
0

var ArticleID = 2383412; Milliyet.com.tr »Siyaset »Haber »Elitaş  tan   chp  eleştirisiEklenme Tarihi23.01.2017 - 12:10-Güncellenme Tarihi23.01.2017-12:16 Elitaş  tan   chp  eleştirisiAK Parti Grup Başkanvekili Mustafa  Elitaş  , "CHP , son kararı milletin vereceği bir anayasa değişikliğine bu kadar şiddetli bir şekilde engel olmasını , yarın meydanlarda nasıl anlatacak , bilmiyorum." dedi.Paylaş Twitle Yorum Yaz0 A+ a-

Elitaş , AA muhabirine yaptığı açıklamada ,  anayasa değişikliği  görüşmelerinde  chp  nin takındığı tutuma anlam veremediğini bildirdi.

CHP nin görüşmeler boyunca sergilediği "oyalama şovlarını" millete nasıl anlatacağını merak ettiğini vurgulayan  Elitaş  , şöyle devam etti:

"CHP , son kararı milletin vereceği bir anayasa değişikliğine bu kadar şiddetli bir şekilde engel olmasını , yarın meydanlarda nasıl anlatacak , bilmiyorum. Ey vatandaşım , sen akıl edemezsin , bunları bilemezsin , sen beni seçtin , ben senin adına en akıllı adam olarak buna (Hayır) diyorum. Sen de buna (Hayır) de mi diyecek. Milleti bu kadar akılsız , milleti bidon kafalı , göbeğini kaşıyan adam olarak görme zihniyeti hala devam ediyor. Ben açıkcası bu konuda millet adına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =