Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  3'ü yerli 7  film   vizyona  girecek.

haber7
0

"Olanlar Oldu" 

Hakan Algül ün yönettiği ve Ata Demirer , Tuvana Türkay , Salih Kalyon ile Ülkü Duru nun başrollerinde oynadığı "Olanlar Oldu" seyirciyle buluşacak. Ata Demirer in senaryosunu kaleme aldığı filmin konusu özetle şöyle:

"Zafer ve annesi Döndü Hanım , Ege nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü , bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer , yaptığı mavi turda başka biriyle tanışır ve olayların gidişatı değişir."

"Kötü Çocuk"

Tolga Sarıtaş , Afra Saraçoğlu , Sarp Akkaya , Tülin Özen , Can Sipahi , Aytaç Şaşmaz , Buçe Buse Kahraman , Işık Naz Özedgü , İpek Soral , Yiğitcan Ergin ile Demir Parscan ın oynadığı filmin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yaptı.

Büşra Küçük ün "Kötü Çocuk" adlı hikayesinden aynı isimle uyarlanan gençlik filmi , kendisini doğduğu gün sebepsiz terk eden babasının ortaya çıkmasıyla hayatı tamamen değişen Kayla adındaki genç kızın "kötü çocuk" Meriç ile tanıştığı gün başlayan macera ve aşk dolu hikayesini anlatıyor.

"Jackie"

Ramin Bahrani nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Natalie Portman , Peter Sarsgaard , Greta Gerwin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =