CHP nin Afyon oyu bakanı şaşırttı

Herhalde sayın Kılıçdaroğlu nun uçuk , hayali birtakım vaatleri , bazı kararsızları etkilemiş olmalı

sonhaberler
0

Afyonkarahisar da  chp  nin aldığı oy oranının kendilerini şaşırttığını belirten Çevre ve Orman  bakanı   veysel eroğlu  , "Herhalde sayın Kılıçdaroğlu nun uçuk , hayali birtakım vaatleri , bazı kararsızları etkilemiş olmalı" dedi.

BAKAN ŞAŞKINLIK YAŞAMIŞ

Memleketi  afyonkarahisar  da düzenlediği basın toplantısında seçim sonuçlarını değerlendiren  veysel eroğlu  ,  chp  nin aldığı oy oranı nedeniyle şaşkınlık yaşadığını kaydetti.  chp  nin bu kadar oy almasını beklemediklerini belirten Eroğlu , "Herhalde sayın  kemal kılıçdaroğlu  nun uçuk , hayali birtakım vaatleri , birtakım kararsızları etkilemiş olabilir. Bir de tabii bazı gruplar da  ak parti  nin önünü keselim diye en azından onlara destek vermiş olabilir. Görüldüğü gibi  ak parti  , milletimizin partisi. Önümüzü kimsenin kesemeyeceği ortaya çıktı" diye konuştu.

YANLIŞ BEYANLAR BOŞA ÇIKTI

Muhalefet partilerinin yanlış bir siyaset yürüttüklerini kaydeden  bakan eroğlu  , "Muhalefet korku siyasetiyle vatandaşı etkilemeye çalışıyordu.  ak parti  seçilirse hayat tarzınıza karışır , böyle bir kanaat vardı. Ama 9 yıldır bizim hiç kimsenin yaşam tarzına , giyim kuşamına karışmadığımız ortada. Diğer muhalefet partilerinin bu şekilde bazı yanlış beyanlarının da boşa çıktığı anlaşıldı" diye konuştu.

GA_googleFillSlot HALKI SAF YERİNE KOYMAYACAKSINIZ

Basın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =