CHP li Hürriyet: Anayasa geçerse başımıza neler geleceğinin fotoğrafı

 CHP  li Fatma Kaplan  Hürriyet  , AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu nun saldırısına uğradığını , telefonunun gasp edildiği

haberturk
0

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan  Hürriyet  , Meclis Genel Kurulundaki kavgayla ilgili , "Bu saldırı , AKP nin  Anayasa  konusunda ne kadar vahşileşebileceğinin en büyük kanıtıdır." ifadesini kullandı.

Hürriyet , partisinin bazı milletvekilleriyle TBMM de düzenlediği basın toplantısında ,  Anayasa  değişiklik teklifinin görüşmeleri sırasında Genel Kurulda yaşanan kavgaya değindi.

AK Parti milletvekillerinin oylama sırasında gizlilik kuralına uymadıklarını ileri süren  Hürriyet  , bunu cep telefonu ile görüntülemek isterken AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu nun saldırısına uğradığını , telefonunun gasp edildiğini savundu.

Hürriyet , daha önce ortaya koyduğu iddiaların ve söylemlerinin AK Parti nin hoşuna gitmediğini , bu nedenle hedef seçildiğini iddia ederek , kavganın AK Parti nin  Anayasa  değişiklik teklifine neden "Hayır" denilmesi gerektiğini bir kez daha ortaya koyduğunu kaydetti.

"Hesabı temiz olanın , muhasebeden korkusu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =