Bülent Tüfenkci den sicil affıyla ilgili önemli açıklama!

Gümrük ve Ticaret Bakanı  son  dakika haberleri">Bülent   Tüfenkci  ,  son  dakika haberleri">sicil  affına ilişkin yasa tasarısının yaklaşık 12 milyon 500 bin kişiyi ilgilendirdiğini belirterek , Bunu sadece işletmeler , sanayicilerimize yönelik diye düşünmememiz lazım. Özellikle  son  dakika haberleri">kredi  k

hurriyet
0

Anadolu Ajansı Editör Masası na konuk olan  Tüfenkci  , gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Esnaf Ahilik Sigortası Fonu nun kaç kişiyi kapsayacağı ve fon aracılığıyla esnafa  son  dakika haberleri">kredi  kullandırılıp kullandırılmayacağı hakkında bilgi veren  Tüfenkci  , özellikle esnaf kesiminin yanı sıra tüccar ve sanayicilerin  zaman  zaman istemedikleri durumlarla karşı karşıya kalabildiklerini söyledi.

İşini kaybeden işçilerin belirli bir süre İşsizlik Fonu ndan maaş aldıklarını anımsatan  Tüfenkci  , "Biz , Niye esnafımıza da böyle bir fon oluşturmayalım? dedik. Tabandaki kesim , esnaf odaları , TESK Başkanı ve yönetim kuruluyla yapmış olduğumuz istişareler sonucunda böyle bir yapıya ihtiyaç olduğu ifade edildi. Başbakanımıza da ilettiğimizde kendisi talimatlandırdı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızla beraber bunu çalıştık ve belli bir aşamaya getirdik." diye konuştu.

4B KAPSAMINDAKİ ÇALIŞARLARI DA KAPSIYOR

Düzenlemenin esnaf ve sanatkarların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =