Tahriş sandı kanser çıktı

21 yaşındaki Rhiannon Douglas , bacaklarında ortaya çıkan döküntüleri  Tahriş   sandı  ancak döküntüler yayılmaya başladı.

haber7
0

21 yaşındaki Rhiannon Douglas , bacaklarında kızarıklıklar fark edince  Tahriş  olduğunu düşündü. Ancak kızarıklıklar bütün vücuduna yayılırken sırt ağrıları da baş gösterince hastanenin yolunu tuttu.

Testler , göğsünde 8.5 cm lik bir kitle olduğunu gösterdi. Vücudundaki döküntülerin Hoghkin lenfomanın nadir görülen semptomlarından olduğu anlaşıldı. Doktorlar , döküntüler olmasaydı kanserinin teşhisinin zor olduğunu söyledi.

Vegan diyeti yapıyor

Teşhis konulduğundan beri , genç kadının tümörü kendi kendine büyük ölçüde küçüldü. Rhiannon , vegan diyetinin yardımcı olduğunu düşünüyor. Daily Mail in haberine göre; damarları iltihaplanan genç kadına kanserden sonra bir de henoch-schönlein purpurası teşhisi konuldu. İlaç kullanmaya başladı ancak semptomları gittikçe kötüleşti.

Bacakları şişti ve eklem ağrıları baş gösterdi. Kanserle savaşmaya kararlı olan Rhiannon , işe yaşam stilini değiştirerek başladı. Vegan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =