Ürpertici görüntülerde küçük bir kız çocuğu oyuncaklarıyla oynarken odanın diğer köşesinde duran oyuncak bebeği  kendi   kendine   hareket  ediyor. Sonrasında yaşananlarsa çok daha ürpertici...

milliyet
0

Odasında bebekleriyle oynayan küçük kız , odanın diğer tarafında duran bebeğinin  hareket  ettiğinden habersizdi. Oyuncak bebek kafasını öne arkaya , sağa sola doğru oynatmıştı. Ürpertici görüntü çocuğun odasında duran bakıcı kamerası tarafından görüntülendi.

Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerin sonrasında yaşananlarsa çok daha tuhaf… Küçük kız bir başka odada masa üstünde resim yaparken , kağıtlar  hareket  ediyor. Kız korkup yerinden kalkıyor ve odadan çıkıyor. Kız çocuğu odaya geri döndüğünde ise önce kağıtlar uçuyor , ardından masanın üzerindeki  eşyalar  sonrasında ise masa kuvvetli  bir rüzgar varmışcasına  hareket  ediyor.

Söz konusu görüntüleri internette paylaşan kızın babası evlerinde hayalet olabileceğini iddia ediyor. Görüntülerin gerçek olup olmadığı ise sosyal medyada tartışılıyor.

 

Etiketler: hayalet , oyuncak ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =