Mahalleli benzin döküp yakmak istedi!

Adana'da yanında çırak olarak çalışan 16 yaşlarındaki 2 erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen fırıncı Z.İ. hakkında , 73 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

haber7
0

Adana , Merkez  Seyhan  İlçesi ne bağlı Gülbahçesi Mahallesi nde simit fırını çalıştıran Z.İ. , iddiaya göre geçen yıl yanında çalışmaya başlayan 16 yaşındaki erkek çocukları M.B. ile Ö.N.A. ya cinsel istismarda bulundu. Z.İ. , çocukların olayı kimseye anlatmaması için de önce para verip , ardından da tehditle susmalarını sağladı. 4 Kasım 2015 te öğle saatlerinde fırını kapatan Z.İ. , işyerinin banyosunda çocukları bir kez daha istismar etmek istedi. Dükkanın kapatılıp dışarı kimsenin çıkmaması üzerine şüphelenen mahalle sakinleri daha sonra çocuklar ile konuştu.

BENZİN DÖKÜP  yakmak  İSTEDİLER

Çocukların yaşadıklarını anlattığı mahalle sakinleri , fırını basıp Z.İ. yi döverek bayılttı. Yerde baygın yatan Z.İ. nin üzerine  benzin  döken öfkeli kalabalık  yakmak  istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polisler , Z.İ. yi yakmaya çalışan öfkeli kalabalığın elinden güçlükle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =