Mersin'i sel vurdu

 Mersin  Büyükşehir Belediyesi selde belediyenin makine ve teçhizatları ile bazı resmi evrakının zarara uğradığını açıkladı.

haber7
0

 Mersin  Büyükşehir  Belediyesi , yaşanan  sel  nedeniyle belediye arşivinde oluşan zararla ilgili inceleme başlatıldığını duyurdu.

Belediyeden yapılan açıklamada , 29 Aralık taki selde , makine ikmal sahasında oluşan su baskınları nedeniyle makine ve teçhizatlar ile belediye arşivinin ciddi zarara uğradığı belirtildi.

Zararlarla ilgili gerekli tespitlerin yapıldığının ve kamera kayıtlarının incelendiği ifade edilen açıklamaya , şöyle devam edildi:

"10.01.2017 günü saat 19.00 sıralarında  Mersin   Büyükşehir  Belediyesi Makine İkmal alanında bulunan Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığına ait selden zarar gören resmi evrakın bir kısmının yıkılan duvar nedeniyle oluşan moloz temizleme çalışmaları sırasında araya karışması ve Karacailyas Mahallesi’nin kuzeyinde dere kenarı stok alanına boşaltıldığı ihbarı alınmıştır. Alınan ihbar üzerine genel sekreter yardımcısı , zabıta daire başkanı , fen işleri daire başkanı ve insan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =